Funkcjonalne aranżacje kuchenne

Szuflady cargo to popularny sposób na stworzenie mini-spiżarni w naszej kuchni. Dzięki systemowi Axis Pro zbudujemy tego typu szuflady także w wąskich miejscach.

Na nowoczesną kuchnię składają się dwa najważniejsze elementy: ergonomia i estetyka. Przestrzeń kuchenna musi być zorganizowana tak, aby każdemu z domowników ułatwiać poruszanie się w niej i wygodne sięganie po różne akcesoria. By w pełni wykorzystać potencjał kuchni, warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, takie jak montaż szuflad cargo w zabudowie kuchennej. Trend na posiadanie takich szuflad i małych spiżarek coraz częściej widać w wielu domach. Uniwersalne szuflady Axis Pro od GTV są doskonale do każdej kuchni, bez względu na metraż.

System Axis Pro daje wiele możliwości aranżacji i sprawdzi się nawet w wąskich miejscach, które sprytnie można zabudować. Cienki bok szuflady ma zaledwie 14 mm i doskonale wpasuje się w małe przestrzenie, bez straty miejsca wewnątrz szuflady. Dzięki mechanizmowi pełnego wysuwu zyskujemy swobodny dostęp do całej zawartości szuflady, bez uciążliwego sięgania po głębiej schowane akcesoria. System Axis Pro do budowy cargo charakteryzuje się dużym udźwigiem – do 40 kg, dzięki czemu będzie doskonałym pomysłem na przechowywania butelek z oliwą, puszek i słoików. System cichego domykania znacząco wpłynie na ergonomię i ułatwi sprawne zamykanie szuflady, bez konieczności dociskania frontu ręcznie.

Dwa warianty kolorystyczne Axis Pro – biel i antracyt – dopasują się do wnętrz kuchennych urządzonych w najmodniejszych kolorach, czyli w szarości, czerni i bieli, z odrobiną drewnianych akcentów. Nowoczesny system szuflad GTV to gwarancja ergonomii i elegancji w każdej kuchni.

https://www.gtv.com.pl/pl