tel.: 12 638 39 39 fax: 12 636 56 58 drewit@drewit.krakow.pl

Nowe kolekcje uchwytów w kolorze szampana

W polskich wnętrzach panuje trend na stonowaną, jasną kolorystykę. Dominuje biel i szarość z elementami naturalnego drewna. Do takich wykończeni doskonale będą pasować uchwyty w kolorze szampana z nowej kolekcji GTV.

 

EVER

Ever to uchwyt retro w kształcie muszelki, który doskonale sprawdzi się na frontach nowoczesnych mebli. Kolor szampana efektownie skomponuje się z frontami w butelkowej zieleni, navy blue i odcieniach szarości. Kolekcja Ever dostępna jest również w wariancie czarnym.

 

VENICE

Venice to synonim elegancji  i przykład na to, że komponenty meblowe potrafią skraść cały urok mebla. Ta linia wzornicza charakteryzuje się wyjątkowym czarem i z pewnością zaskarbi sobie duże zainteresowanie odbiorców. Kolekcja Venice składa się z uchwytów i gałek, dostępna jest w klasycznym czarnym macie i szampanie.

 

Grey Gray Luxury Bespoke Kitchen Sink

FLOW

Flow to idealna propozycja dla każdego, kto poszukuje nieco rzeźbiarskiej formy uchwytu meblowego. Prostota łączy się tu z wysoką elegancją, a sam uchwyt przypomina wstążkę wijącą się na powierzchni mebla. Oryginalna kolekcja Flow dostępna jest w trzech kolorach: matowej czerni, szampanie i stali szczotkowanej.

 

Gold vase on violet cabinet next to a chair in purple living room interior with patterned carpet

OTTO

Designerski uchwyt  w kolorze szampana, łączący klasykę z nowoczesnością. Sprawdzi się na jasnych i szarych meblach w każdym nowoczesnym pomieszczeniu. Idealny zarówno do dużych frontów, jak i wąskich szuflad w komodach i konsolach.

 

GTV