tel.: 12 638 39 39 fax: 12 636 56 58 drewit@drewit.krakow.pl

Meble na zamówienie

   

Ludzie z natury są kreatywni, lubią projektować i tworzyć według własnego pomysłu. Czasami wymusza to na nich sytuacja, pewien schemat. Nie inaczej jest przypadku projektowania mebli. Nasi fachowcy od lat spotykają się z Klientami i realizują meble na zamówienie dla firm i osób prywatnych. Posiadamy bogate, ponad 20 letnie doświadczenie, które procentuje w konsultacjach, fachowych poradach i precyzyjnym wykonaniu. Do tej pory tworzyliśmy meble na zamówienie do biur, kuchni, niemal każdego pomieszczenia. W skład naszej oferty wchodzą między innymi biurka komputerowe, regały, komody, szafy, blaty kuchenne, wszystko to, czego masowa produkcja nie jest w stanie wykonać. Do produkcji używamy trwałych, solidnych materiałów najlepszej jakości.

W naszej firmie wszystkie meble na zamówienie wykonuje się precyzyjnie, z dbałością po wszelkie detale. Ponadto każda produkcja poprzedzona jest rozmowami z Klientem, dopasowywaniem mebli, materiałów, tworzeniem koncepcji na całokształt pomieszczenia. Dokładamy wszelkich starań, by służyć naszym Klientom nie tylko wykonawstwem, ale przede wszystkim doradztwem, fachową poradą. Podchodzimy do tego zawsze w ten sposób, by kreatywny pomysł Klienta realizować, wcielać go w życie i dopasowywać do dotychczasowej koncepcji.
Działamy na rynku krakowskim od lat, nasze usługi obejmują całe województwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony z realizacji naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze meble na zamówienie idealnie sprawdzą się w Państwa przypadku.