tel.: 12 638 39 39 fax: 12 636 56 58 drewit@drewit.krakow.pl

Meble kuchenne

Meble kuchenne

meble kuchenne Kraków

Projektowanie kuchni należałoby zacząć od funkcjonalnego rozplanowania. Przestrzeń w kuchni musi być przede wszystkim użyteczna, musi pozwalać na swobodne poruszanie się, na wszelkie czynności, które chcemy w kuchni wykonać. Dopiero później należy zacząć planować, obmyślać kolorystykę, styl, podzielić pomieszczenie na strefy i w końcu podjąć decyzję,  jakie meble kuchenne można w danym pomieszczeniu postawić.
Tworzeniem mebli kuchennych zajmujemy się od 1992 roku, dzięki czemu możemy przeprowadzić Państwa rzez cały proces tworzenia mebli. Jesteśmy pewni, że w wypadku projektowania kuchni, przydaje się nie tylko wiedza, ale również doświadczenie i poczucie estetyki.
W naszej firmie mają Państwo gwarancję nie tylko na nowoczesne i praktyczne meble, ale przede wszystkim możliwość odbycia konsultacji doradztwa w zakresie wyboru mebli. W naszej firmie pracuje sztab fachowców, którzy od lat nie tylko produkują, ale przede wszystkim zbierają doświadczenia, które wykorzystują w kolejnych realizacjach.
Zapraszamy również do zapoznania się z galerią naszych realizacji, meble kuchenne które tworzyliśmy, mamy nadzieję przekonają Państwa do wyboru naszej firmy. Przemawia za nami przede wszystkim wiedza poparta doświadczeniem i kilkudziesięcioma dużymi projektami. Korzystamy z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów, jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania. Pomysły i potrzeby. Tworzymy przede wszystkim dla Państwa, realizujemy przed wszystkim Państwa projekty! W razie pytań, prosimy o konsultacje. Meble kuchenne warto wybierać z rozmysłem.