tel.: 12 638 39 39 fax: 12 636 56 58 drewit@drewit.krakow.pl

Meble apteczne

Oferta naszej firmy skierowana jest również do osób prowadzących apteki. Jak wiadomo, jednym z formalnych obowiązków otwarcia apteki jest przygotowanie lokalu zgodnie z obowiązującymi normami. Dotyczy to nie tylko powierzchni pomieszczenia, ale przede wszystkim wyposażenia, jakie w nim się znajdzie.
Odpowiednio dostosowane do pomieszczenia meble apteczne nie tylko ułatwią farmaceucie pracę w aptece, ale również mogą sprawić, że przyciągną do niej więcej klientów. Zamówienie na meble do apteki można także składać indywidualnie, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że zakupione zestawy mebli idealnie będą spełniać ich oczekiwania oraz bezproblemowo wypełnią przestrzeń apteki.
Firma może się pochwalić wielkim doświadczeniem w produkcji mebli. Z jej usług skorzystało przez ostatnie dwadzieścia lat wiele firm oraz osób prywatnych. Zdobyte przez naszą firmę zaufanie klientów jest gwarancją, że wszystkie rodzaje naszych mebli prezentują bardzo wysoką jakość wykonania, która idzie w parze z nowoczesną oraz funkcjonalną stylistyką.