tel.: 12 638 39 39 fax: 12 636 56 58 drewit@drewit.krakow.pl

Krakowska firma Drewit unowocześnia swój park maszynowy

Krakowska firma Drewit unowocześnia swój park maszynowy

Firma DREWIT istnieje na rynku branży meblarskiej od 1992 roku. Zajmujemy się także produkcją mebli na wymiar, między innymi wykonujemy meble kuchenne, biurowe, apteczne i inne. Bazujemy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości posiadających odpowiednie atesty ( ITB, higieny PZH i bezpieczeństwa).

Zaufanie naszych dotychczasowych Klientów jak i rozwój technologii meblarskich mobilizuje nas do ciągłego rozwoju jakości naszych usług. Przykładem jest nasza najnowsza inwestycja w unowocześnienie naszego parku maszynowego pozwalająca na wykorzystanie nowoczesnych procesów przy produkcji mebli począwszy od projektu, przez kosztorys i produkcję, aż po gotowe meble.

Nasza okleiniarka Novimat/I/G80/650/R3 z laserem IMALUX AH 47 realizująca wysokie wymogi produkcyjne wyposażona jest w kompleksowy zestaw agregatów do indywidualnego konfigurowania maszyny takich jak agregat okleinujący, agregat do wstępnego i profilowego frezowania, frezowania konturu i cykliny profilowej, agregat kapujący z pneumatycznym wychyleniem pił do fazowania naroży oraz specjalny system polerowania i czyszczenia górnej i dolnej krawędzi profilu.

Laser diodowy zapewnia nie tylko precyzyjną obróbkę i idealne wykończenie krawędzi płyt ale również gwarantuje ich całkowitą odporność na wilgoć.

Dostawcami materiałów do produkowanych przez naszą firmę mebli są znane firmy takie jak SWISS KRONO sp. z o.o. spółka szwajcarskiej grupy KRONO (producent płyt wiórowych, MDF, HDF, OSB), którego jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem na terenie Krakowa. Od dłuższego czasu współpracujemy także z REHAU, GTV Poland, MAAG, SEVROLL, SCHWINN i innymi. Oczywiście zastosowanie materiałów innych producentów jest również możliwe zgodnie z sugestiami czy wymaganiami odbiorcy.

Naszymi atutami są:

Doświadczenie – jesteśmy na rynku usług branży meblarskiej od ponad 25 lat. Zdobyte doświadczenie przekłada się na rzetelną pracę i wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Sprawdzeni partnerzy – od lat współpracujemy z zaufanymi renomowanymi firmami, dostawcami komponentów dla meblarstwa.

Nowoczesny park maszynowy – dysponujemy własną nowoczesną stolarnią, wyposażoną w wysokiej jakości maszyny i urządzenia.

Indywidualna obsługa – każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i słowa krytyki.

Gwarancja jakości – szanując Klienta, na każdy mebel, dajemy mu 24 miesięczną gwarancję. Niezależnie od terminu, każdy Klient może liczyć na serwis naszego profesjonalnego zespołu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!